Kategorie: HPBA
Ceny
Cena katalogowa netto
72,36 PLN /szt.
 
Cena katalogowa brutto
89,00 PLN /szt.
Oznaczenia

Symbol
OLSS001
Kod kreskowy
5902367610296
Stawka VAT
Logistyka

Jednostka podstawowa
szt.
Opis produktu
JEDZ ZDROWO, korzystając z dobrze zbilansowanego jadłospisu, dostarczaj organizmowi odpowiednie porcje składników oraz witamin. KIEDY ZACZYNAMY? Dziś!!!
Zdrowo jeść trzeba każdego dnia. Warto wzbogacić swoją dietę o świeże warzywa i owoce, a także nie rezygnować z żadnego posiłku. Zbilansowane odżywianie wpływa nie tylko na zdrowie organizmu, ale też na sylwetkę i sprawność umysłową. Swoją wiedzę o właściwym odżywianiu czerpię z wielu książek i stale się doszkalam. Najwartościowsze rady staram się przekazać każdemu, kto też zainteresowany jest m. in. poprawą swojego samopoczucia. Szczególnie zachęcam do jedzenia zdrowych posiłków w sytuacjach, gdy łatwo jest sięgnąć po wysoko przetworzone przekąski – w pracy, w szkole, a także w podróży. Moim ulubionym pojemniczkiem jest metalowy lunch box HPBA: używam go do pakowania kanapek, placuszków, babeczek itp. Chcesz mieć zgrabną, smukłą figurę? Nie zapomnij wziąć dziś pojemnika na kanapki i pamiętaj, że Twoje zdrowie zależy od Ciebie!
Ania Lewandowska
ZALETY LUNCH BOXA:
• metalowy pojemnik z bocznymi klipsami do zamykania,
• tłoczone logo HPBA na pokrywce,
• lunch box przeznaczony jest do mycia ręcznego,
• w czarnym pokrowcu z bawełny, drewniany guzik (hand made),
• nie nadaje się do potraw z kwaśnymi lub soczystymi składnikami.
Cechy produktu
kategoria: HPBA
rodzaj towaru: B3
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.